Друк

Шкільний фестиваль КВК «Буча краща за усіх»

DSC 0068 2Щороку навесні збираються на сцені найкмітливіші та найвеселіші учні, щоб позмагатися за право називатися кращою шкільною командою КВК міста Буча. Та цей рік став знаковим для учнівської молоді, адже 08 квітня 2016 року змінився формат зустрічей – вперше було проведено фестиваль шкільного гумору та жартів «Буча краща за усіх», який в рамках загальноміського кавеенівського руху стане традиційним підсумком діяльності шкільної ліги КВК!

Фестиваль проводився відділом освіти Бучанської міської ради за підтримки мережі агенцій «Соната» у місті Буча, торгового комплексу «Варшавський», Бучанського екстрім-парку «Шалена білка» та торгової марки «Квіти королеви».

DSC 0068 1

Метою Фестивалю є виховання підростаючого покоління, відродження та популяризації культурних та моральних цінностей сім’ї, збереження народних, родинних традицій, пошук і підтримка дитячих  та  юнацьких творчих колективів, обмін творчим досвідом, організація та проведення змістовного дозвілля.

Неймовірно приємно було бачити в залі учнів, які прийшли вболівати за своїх друзів, батьків. які полишили всі справи, щоб розділити радість перемоги із своїми дітьми та шаленою хвилею доносилася до сцени підтримка педагогічних колективів,

До складу журі запросили людей не лише із досвідом проведення та оцінювання аналогічних заходів, а й партнерами цьогорічного фестивалю: голова журі – Сергій Клименко, заступник директора Бучанського центру позашкільної роботи, члени журі – Алла Скоренька – директор мережі агенцій «Соната» у місті Буча, Олег Яцюк – вірний друг бучанської освіти, Анжела Житла – івент-менеджер екстрім-парку «Шалена білка».

Учасники фестивалю змагалися за перемогу в одній із 6 номінацій. Переможцями у номінації «Команда завтрашнього дня» стала команда «5х5» Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. У номінації «Командний дух»  перемогу здобула команда «Шарашкіна контора» Бучанської ЗОШ І-ІІІ стпенів №2. «Краща акторська гра», на думку журі, була у команди «Allstars» Бучанської Української гімназії. Переможцем у номінації «Нестандартний підхід» стала команда Бучанської ЗОШ І-ІІІ стпенів №3 «ХАЙПРЕ». У номінації «Яскравий стиль» стала команда «10-А+Таня» Бучанської ЗОШ І-ІІІ стпенів №4.

Гран-прі фестивалю та новий перехідний знак «Бучік» отримала «Бригада №5» Бучанської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Кожна команда, крім грамот та дипломів, отримала солодкі подарунки від спонсорів. А кожному члену команди «Бригада №5» презентували сертифікати на проходження будь-якої траси в екстім-парку «Шалена білка».