Друк

Вітаємо Щербак Дарину з перемогою у Міжнародному літературному конкурсі казкарів!

ghhjhjhj fgghПідведено підсумки І Міжнародного літературного конкурсу «Дитяча українська казка ХХІ століття», у якомуПершу премію в номінації «Казка» (середня вікова категорія) завоювала Щербак Дарина, вихованка гуртка «Літературне краєзнавство» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», учениця Світильнянського НВК (керівник – Сіденко Василина Василівна).

Конкурс тривав із жовтня 2015 року до лютого 2016 року в м. Будапешті (Угорщина). За звання переможця змагалися учасники у восьми вікових категоріях. Всього на конкурс надійшло 83 казки з п’яти країн світу: Угорщини, України, Польщі, Хорватії та США.  Окрім Дарини перемогу у інших номінаціях здобули ще троє українців з Черкас та Чернівців. Твори переможців будуть надруковані інформаційним партнером конкурсу науково-методичним журналом «Всесвітня література в сучасній школі».

Нагородження відбулося 02 квітня 2016 року  в  м. Будапешті (Угорщина). Другу частину офіційного підбиття підсумків та оголошення результатів конкурсу заплановано провести в м. Києві (Україна). Дату проведення буде повідомлено додатково.

З офіційного листа від організаторів конкурсу: «Найважливішим підсумком I етапу конкурсу є не стільки кількість балів, як сама участь і творча співпраця.  Адже завдяки кожному з вас літературний конкурс об’єднав представників діаспори у п’яти країнах світу! Завдяки вашій активності вдалося розширити культурні зв’язки з Україною, зміцнити взаємодію зі світовою діаспорою й успішно реалізувати започаткований літературно-мистецький проект, який, сподіваємося, стане традицією!