Друк

Він повернувся світлою пам'яттю земляків

jkgjkgjkjkgjkg 1710 квітня 2016 року Борису Байненкову мало б виповнитися 52 роки, а 2-го квітня героя-кіборга, захисника Донецького летовища Обухівщина проводжали в останню путь.

Професійний військовий, талановитий командир,він користувався беззаперечним авторитетом у підлеглих.

Шлях до омріяного ним військового училища був непростим: спочатку навчання в Київському геологорозвідувальному технікумі, служба в армії, і згодом у - 1983 році він вступив до Алма-Атинського прикордонного училища, після закінчення якого проходив службу в Забайкальському, Тихоокеанському, Одеському військових округах, у місті Керчі. У 1996 році Борис Михайлович разом з сім’єю переїхав до села Семенівки Обухівського району.

jkgjkgjkjkgjkg 18

6-го серпня 2014 році Бориса  Михайловича призвано на військову службу. Підготовку проходив на Яворівському полігоні. А вже 9-го листопада був відправлений в зону АТО. З 6-го січня під позивом «Бойок» він захищав Донецький аеропорт. 20-го січня 2015 року зв'язок з Борисом обірвався. Йшли довгі дні чекання. 31 березня родина отримала тяжку звістку про загибель чоловіка, батька, дідуся. Великого патріота української землі…

jkgjkgjkjkgjkg 19

На  честь героя-кіборга, Бориса  Байненкова, 07 квітня  біля будівлі Германівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, у якій він навчався,  відбулось  відкриття пам’ятної дошки. Захід розпочала голова села Германівки Слюсар В.І., розповіла про славетний життєвий шлях земляка. До присутніх звернувся голова  Обухівської  районної ради Шушаков К.О, представники районної організації воїнів АТО. Під час заходу у виконанні учнів Германівської школи І-ІІІ ступенів звучали вірші та пісні, присвячені Україні, її воїнам-захисникам. До участі долучились колишні випускники школи Молодід Олександр, який виконав пісню «Мамо, не плач», присвячену усім матерям, що не дочекались своїх  синів з війни, та Спасиба Світлана, з уст якої прозвучав проникливий  власний вірш про дівчаток, які чекають на своїх татусів.

Присутні мешканці села  (серед них військові), учасники АТО, учні та вчителі Германівської гімназії, представники  районного депутатського корпусу, відділу освіти райдержадміністрації, навчальних закладів району вшанували пам’ять про героя, поклавши квіти до пам’ятної дошки.