Друк

Літературна година «Великий майстер українського слова»

jkgjkgjkjkgjkg 1607 квітня 2016 року у бібліотеці ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» учні групи №16-15 брали участь в літературній годині «Великий майстер українського слова», присвяченій Іванові Франку – одній з найяскравіших постатей в українській історії. Мета заходу - виховувати шанобливе ставлення до творчості поета як до великого надбання українського народу й світової спільноти.

Бібліотекар Онищенко Світлана Василівна розповіла про Франка як геніального творця універсального значення, про безцінність його творчості. Учні переглянули відеоролик про життєвий та творчий шлях поета та відкрили для себе Франка не лише як поета та прозаїка, але і як пісняра. В ході заходу у виконанні сучасних співаків звучали пісні на його вірші.

Час потребує більш глибокого вивчення творчого спадку великого українського письменника, видатного критика, публіциста, ученого, громадського і політичного діяча, вимагає  розширення й популяризації першоджерельних матеріалів, зокрема  листів, мемуарів, рецензій.