Друк

Семінар-практикум для вчителів англійської мови Володарського району

8V0hi4Z TJE 14jpg01 квітня 2016 року на базі Рудосільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Володарського району відбувся  семінар-практикум для вчителів англійської мови «Шляхи  популяризації, активізації вивчення англійської мови та розширення освітніх можливостей для учнів і вчителів».

З метою, завданнями та теоретичним матеріалом учасників семінару ознайомила   Лариса Анатоліївна Радько, методист районного методичного кабінету.

Директор НВК Надія Михайлівна Суржак презентувала  учасникам роботу Рудосільського НВК.

Лариса Анатоліївна познайомила вчителів району з проектом Європейського Союзу «eTwinningPlus». Вчителі вирішили  відразу заповнити анкети для участі у проекті, адже це дасть їм та їх учням можливість приймати участь у проектах та вдосконалювати  знання. З метою самоосвіти вчителі району зареєструвалися на он-лайн курс Professional Practices for English Language Teaching, який пропонує Британська Рада.

8V0hi4Z TJE 15jpg

Алла Олександрівна Защитинська, голова районного методичного об’єднання провела тренінг, щодо просування концепції толерантності до людей з особливими потребами, вимушеними переселенцями та осіб з різних етнічних груп у закладах освіти району.

Учасники семінару відвідали підсумковий урок з теми “Traveling” в 5 класі, який провела вчитель Рудосільського НВК Бондарчук Тетяна Анатоліївна та виховний захід  “April  Fool’sDay”.