Друк

Неперевершений виступ Олександри Кононової на фінальному Кубку світу з біатлону та лижних гонок

8V0hi4Z TJE 10У м. Вуокатті (Фінляндія) пройшов фінальний етап Кубку світ­у з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно – рухового апарату, на який приїхали більше 150 спортсменів з 13 держав світу. Саме там приймала участь спортсменка-випускниця Переяслав-Хмельницького університету, Заслужений майстер спорту України –Олександра Кононова.

У перший день змагань у спринтерській біатлонній гонці Олександра, випередивши представницю Росію на 15 секунд впевнено лідирувала. Перший старт – перше золото! Наступного дня проходила індивідуальна біатлонна гонка довжиною 12,5 км + 4 вогневих рубежі. Олександра впевнено пройшла дистанцію і завоювала другу золоту нагороду. Третього дня спортсмени змагались з лижних гонок, де перший старт розпочався з спринтерської дистанції в 1км. Кононова Олександра не поступилась конкурентам. Знову золото! Неперевершено! На четвертий день змагань Олександра продовжила чемпіонську гонку на довгій дистанції 30 км., впевнено випередила найближчу суперницю майже на 3 хвилини. Четверта  золота медаль!Останній день змагань на етапі Кубку світу приніс нашій зірочці срібну нагороду на дистанції 7,5 км.

За підсумками двох етапів Кубку світу з лижних гонок та біатлону Кононова Олександра найкраща від української команди. Вона виборола в скарбничку національної паралімпійської збірної команди України 9 високих нагород, серед яких – 7 золотих та 2 срібні медалі.

Щиро вітаємо тебе Олександро! Пишаємось твоєю силою та волею до перемоги! Так тримати!