Друк

Психологічна просвіта працівників психологічної служби

8V0hi4Z TJE 501 квітня 2016 року на базі Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся семінар-практикум для працівників психологічної служби  Кагарлицького району з теми «Психологічна просвіта працівників психологічної служби як важливий аспект гуманізації освіти».

Практичний психолог Ірина Валентинівна Лазоренко та соціальний педагог Алла Борисівна Ільченко ознайомили учасників семінару з методикою проведення педагогічних консиліумів у загальноосвітніх навчальних закладах. Психологом було проведено тренінг з колегами «Що перетворює людей на команду».

8V0hi4Z TJE 6

Соціальний педагог Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст. Віра Миколаївна Бурдик представила матеріали з актуальної теми «Соціальні технології роботи з сім’єю, яка потрапила в кризову ситуацію».

Альона Володимирівна Папенко, практичний психолог Стайківської ЗОШ І-ІІІ ст., презентувала свій заклад, який за сприяння МОН України впроваджує програму «Медіація в навчальному закладі та громаді. Забезпечення участі дітей та жінок у розв’язання конфліктів і миробудування».

На завершення семінару методистом РМК було проведено інструктивно-методичну нараду з поточних питань. Для удосконалення діяльності працівників психологічної служби району вироблено рекомендації.

Проведений семінар був активним та плідним. Такі заходи допомагають колегам ділитися досвідом та підвищувати власну компетентність.