Друк

V спортивні ігри школярів Київської області з художньої гімнастики

8V0hi4Z TJE 231 березня 2016 року у місті Біла Церква у затишному залі спортивного клубу армії № 7 пройшли Vспортивні ігри школярів Київської області з художньої гімнастики . У змаганнях взяли участь найкращі гімнастки Київської  області з міст: Біла Церква, Вишгород, Фастів, Яготин, Ірпінь.

Змагання проводилися  за програмою кандидати в майстри спорту України  2001-2003р.н та за програмою майстри спорту України 1999-2000р.н.

Найкращою за програмою кандидатки в майстри спорту України була представниця Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту” Смірнова Анастасія яка посіла першу сходинку п’єдесталу .

За програмою майстри спорту України, вихованкам нашого закладу  не було рівним. На сходинку п’єдесталу піднялися:

Бихно Аліна – І місце

Вахненко Вікторія – ІІ місце

Книшенко Анастасія – ІІІ місце

У загальнокомандному заліку команда Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту” посіла І місце.

Вітаємо наших спортсменок та їх тренерів! Бажаємо  вдалих виступів на основних фінальних стартах Vспортивних ігор  школярів України в складі збірної команди Київської області. 

8V0hi4Z TJE 1