Друк

Відбувся фестиваль аматорських театральних колективів «ТЕАТРАЛЬНА СУБОТА»

PC191560 4Як і щороку, останньої суботи березня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбувся фестиваль аматорських театральних колективів «ТЕАТРАЛЬНА СУБОТА».

Фестиваль проводиться вже четвертий рік поспіль і вже має своїх постійних прихильників і учасників.

Відкрили наш мистецький уїк-енд барабанщиці зі студії «Феєрія» і ведучі Артем Буренок та Єлизавета Лободенко. Представивши професійне журі конкурсу, розпочали покази вистав-конкурсантів.

Цього разу до «Дивосвіту» прибули театрали з Києва, Вишневого, Славутича, Бучі, Обухова, звісно, і місцеві таланти з Вишгорода.

Вистави, які запропонували учасники, були дуже різними і за форматом, і за жанрами: були тут драми і комедії, театральна публіцистика, літературні вистави, вистава в жанрі абсурду, казкові дитячі вистави, вистави з елементами містики і гротеску - словом, подивитися було що.

Тож пропонуємо повний звіт про результати IV Вишгородського відкритого фестивалю аматорських театральних колективів «ТЕАТРАЛЬНА СУБОТА»-2016.

PC191560 5

Номінації:

Кращі костюми - вистава «Лускунчик і Мишачий Король», студія-театр «Дивогляд» (Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва).

Краща сценографія - вистава «Лускунчик», студія-театр «Дивогляд» (Вишнівський центр творчості).

Краще музичне оформлення - літературна вистава «Це я обираю...», театрально-естрадна студія «Лицедії» (Вишгородський ЦТ «Дивосвіт»).

Краща режисура - вистава «Панночка», режисер Олена Титаренко, творче об'єднання «Різні Люди» (Вишгородський ЦТ «Дивосвіт»).

Краща вистава малої форми - вистава «Тернова доля», театральна студія Обухівського центру творчості «Романтик».

Краща дитяча вистава - вистава «Федорине горе», молодша група ТО «Різні Люди» (Вишгородський ЦТ «Дивосвіт»).

Спеціальні відзнаки журі - вистава-нарис «Листи пам'яті», («Театральна майстерня» Вишгородського будинку культури «Енергетик»»; вистава «Це я обираю...» (студія «Лицедії» Вишгородського ЦТ «Дивосвіт»); вистава «Принц, горошина, принцесса, король и советник, разумеется» (театральна студія «Драм Арт» Палацу дитячої та юнацької творчості м.Славутича).

Кращий акторський ансамбль - вистава «Женитьба» (студія «Лицедії»).

Краща роль другого плану - Валерія Валенчук (вистава «Листи пам'яті»); акторське тріо: Дарія Проценко, Ніна Тараруєва, Ірина Серпутько (вистава «Панночка»).

Кращий актор - Владислав Дринь (вистава «Тернова доля», Обухівський ЦТ «Романтик»); Павло Хімоніді (вистава «Панночка», ТО «Різні Люди»).

Краща актриса - Софія Птушко (вистава «Панночка», ТО «Різні Люди»); Олександра Пождема (вистави «Це я обираю...», «Женитьба»; студія «Лицедії»).

Диплом «Перспектива» - вистава «Гуси-лебеді» театральної студії «HappyLand» (Київська школа №98); вистава «Місто без кохання» театральної студії «Мельпомена» (Бучанський центр позашкільної роботи).

Диплом ІІІ ступеню - вистава «Федорине горе», молодша група творчого об'єднання «Різні Люди» (Вишгородський районний Центр творчості «Дивосвіт»).

Диплом ІІ ступеню - вистава «Принц, горошина, принцесса, король и советник, разумеется», театральна студія «Драм Арт» (Палац дитячої та юнацької творчості м.Славутича).

Диплом І ступеню - вистава «Панночка», творче об'єднання «Різні Люди» (Вишгородський районний Центр творчості «Дивосвіт»).

Вітаємо всіх учасників фестивалю із заслуженими відзнаками та нагородами і чекаємо зустрічі зі старими і новими друзями, у наступному році, адже, як завжди, у «Дивосвіті» остання субота березня обіцяє бути ТЕАТРАЛЬНОЮ!