2020 2021 3

Друк

Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом упровадження ІКТ у навчальних закладах Яготинського району

SAM 4693 1129 березня 2016 року на базі Яготинського НВК №2 відділом освіти Яготинської РДА проведено районний семінар-практикум для керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з теми: «Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом упровадження ІКТ» за участю начальника відділу освіти Степанченко М.Т., керівників навчальних закладів, методистів РМК.

Основною метою семінару було ознайомлення керівників навчальних закладів Яготинського району з перевагами навчання учнів у закладі, який забезпечений сучасним навчальним кабінетом з використанням електронно-цифрової лабораторії на уроках природничо-математичних дисциплін та також працює за проектом «Інтелект України». В процесі роботи семінару вчителі-предметники Задоя В.А., Грабко В.М., Форостяна Л.М. продемонстрували майстер-класи з використанням на уроках вимірювальних приладів та електронного мікроскопа, що входять до складу даної лабораторії та з використанням проекту «Інтелект України» при вивченні природознавчого курсу «Людина і світ».

SAM 4693 12

Начальник відділу освіти Степанченко М.Т. виступила перед учасниками семінару та визначила основні напрями розвитку освіти Яготинського району, поставила завдання перед керівниками навчальних закладів. В своєму виступі Мирослава Тимофіївна звернула увагу на необхідність створення опорних закладів освіти, таких як Яготинський НВК №2,  з метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти учнів сільської місцевості.

Перед педагогами виступили директор Яготинського НВК №2 Чорноштан В.І., який ознайомив присутніх із реалізацією науково-методичної проблеми «Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом упровадження ІКТ» у Яготинському НВК №2.

SAM 4693 13

У ході семінару були прийняті методичні рекомендації підготовлені завідуючою районним методичним кабінетом відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації Н.О.Остапенко.

SAM 4693 14