Друк

Весняний вернісаж у департаменті освіти і науки!

jkgjkgfkgkklgf 7Напередодні Шевченківських днів у фойє департаменту освіти і науки  Київської обласної державної адміністрації Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» оформлено виставку дитячої творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». В експозицію увійшли творчі роботи вихованців та учнів навчальних закладів Київщини – лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням та 25-річчю незалежності України.

Щорічна виставка-вшанування  є свідченням того, що життєвий та творчий шлях Великого Кобзаря був, є і залишається взірцем мудрості, патріотизму, любові до рідної землі та спонукає молоде покоління до патріотичних звершень в ім’я своєї Батьківщини.

jkgjkgfkgkklgf 9

Одночасно у приміщенні департаменту до другої річниці анексії Автономної Республіки Крим та Севастополя розпочала діятиобласна виставка дитячих плакатів «Частинка Криму в моєму серці».Виставка проходить в рамках обласної патріотичної акції на знак підтримки співвітчизників, які проживають в Автономні Республіці Крим «Крим – це Україна!» з метою збереження культурних цінностей, виховання шанобливого ставлення до традицій українців і представників інших національностей, популяризації культурної та духовної спадщини народів Криму. На виставку було подано близько 100 індивідуальних творчих робіт, виконаних у довільній графічній та живописній техніці олівцем, фломастерами, олійними, акварельними фарбами й гуашшю. Своїми ідеями, втіленими у роботах, діти перегорнули сторінки трагічної долі Криму та кримських татар.

jkgjkgfkgkklgf 8