Друк

Робоча нарада з директорами професійно-технічних навчальних закладів

nvgngflkgk 201 березня 2016 року у департаменті освіти і науки Київської облдержадміністрації відбулася робоча нарада з директорами професійно-технічних навчальних закладів.

Відкрила нараду директор департаменту освіти і науки Віра Борисівна Рогова. У заході взяли участь представники: Міністерства освіти і науки України – Таран Сергій Федорович, Київської обласної організації роботодавців, промисловців і підприємств – Воронін Віктор Геннадійович, Київського обласного центру зайнятості – Лелет Галина Михайлівна, Навчально-практичного центру «Сініат» – Сопоненко Олексій Олексійович та декількох організацій-роботодавців.

nvgngflkgk 1

Головне питання, що розглядалося на засіданні, – проект плану розвитку професійно-технічної освіти Київської області на 2016-2018 роки. У обговоренні цього питання взяли участь депутати Київської обласної ради, запрошені до департаменту освіти і науки.

Начальник відділу професійної, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Гуляй Ніна Іванівна запропонувала учасникам робочої наради внести пропозиції по кожному навчальному закладу, вказавши на його місце і функції у структурі системи професійної освіти області.

nvgngflkgk 4

Певна увага була приділена обговоренню питань фінансування навчальних закладів та вирішенню проблем, що виникли із виділенням коштів окремим професійно-технічним навчальним закладам.

Директор департаменту освіти і науки Віра Борисівна Рогова дала ряд доручень керівникам закладів освіти, а на завершення заходу подякувала та вручила нагороди кращим директорам професійно-технічних навчальних закладів. 

nvgngflkgk 3