Друк

Мови та література не мають кордонів

IMG 3418 8З 22 по 27 лютого 2016 року у КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» проходив Тиждень іноземних мов та зарубіжної літератури. Організаторами тижня були учителі зарубіжної літератури Маркєвіц Л.Є. та англійської мови Міщенко О.М. з допомогою учнів 10-А та 9-Б класів.

22 лютого була проведена виставка малюнків учнів 5-7 класів на основі художніх творів: М. Твена, Л. Керролла, І.А. Крилова, Е. Портер, Антуана де Сент-Екзюпері. Малюнки учнів були яскравими та вражаючими.

23 лютого відбувся англомовний літературний вечір, присвячений творчості англійських письменників: Томасу Харді, Чарльзу Доджсону, Роберту Бернсу, Емілі Бронте. Вечір організували учні 10-А класу. У заході взяли участь учні 8-Б, 9-Б та 10-х класів. Діти підготували розповіді-презентації про письменників та прочитали найкращі твори з творчості класиків англійської літератури. Метою заходу було ознайомити учнів з життям та творчістю вищезазначених письменників і формувати бажання в учнів до вивчення іноземної мови.

IMG 3418 9

25 лютого був проведений «Круглий стіл» з цікавої теми «Чи актуальні сьогодні оповідання А.П. Чехова». Обговорення пройшло бурхливо та весело. Байдужим не залишився ніхто, адже кожен мав можливість висловитись щодо етично-моральних проблем нашого суспільства. Родзинкою заходу стала міні-вистава до оповідань Чехова, яку підготували учні 5-А, 7-го та 9-Б класів під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Маркєвіц Л.Є.

Учні виявили справжній акторський талант, за який глядачі нагородили їх гучними оплесками. Метою заходу було закликати учнів до грунтовного вивчення творів зарубіжної літератури, підвищити рівень інтелектуального та естетичного розвитку і надати можливість учням випробовувати себе в якості акторів.