Друк

Перші кроки юних моделістів Броварського району

IMG 3418 3Броварським районним  Центром дитячої та юнацької творчості проведено перший конкурс-виставку «Моя Модель-2016» в Пухівській ЗОШ І-ІІІ ст., на якому учнівська молодь району виставила свої кращі технічні поробки. Близько 200 робіт – макетів масштабної техніки усіх війн, часів та народів з пластику, паперу, металу, смоли та дерева зайняли 25 столів у великому освітленому спортивному залі школи. У заході прийняло участь понад 80 моделістів-техніків з Києва, Броварів, Шевченкового, Семиполок, Рожнів, Літок та самої Пухівки.

Основна мета заходу – це національно-патріотичне виховання молоді Київщини, спільне цікаве дозвілля батьків та дітей, розширення мережі технічних гуртків у районі.

IMG 3418 4

Під час виставки діти захоплено приймали участь у майстер-класах. Майбутні корабели виготовляли моделі з паперу під керівництвом досвідченого керівника Квартірмейстера В. В.. Старший член клубу «ПуСК» Кумов Дмитро коло свого столу навчав виготовляти моделі літаків з набору. Не менш гамірно було і біля керівника гуртка «Історичної реконструкції» Дерлеменка В.О., який проводив конкурс «Лети, модель!». Переможцями у конкурсі стали Вареник Богдан (гурток «Історико-технічного стендового моделювання», керівник – Мороз В.П.) та Артеменко Євгеній (гурток «Паперопластика», керівник – Брюхов В. Я.).

Нагородили усіх учасників дипломами відділу освіти Броварської РДА та подарунками-моделями. Переможених не було, свято вдалося!

До речі, на заняттях наступного дня в лабораторії панувала незвичайна тиша. На запитання керівника, у чому справа, за усіх відповів Богдан Вареник: «Тихо, Петровичу! Ми моделі робимо…»