Друк

Всеукраїнські конкурси «Екософт-2016» та «INFOMATRIX-2016»

IMG 3418 2У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся фінальний тур ІІ етапу ХV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016» та національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2016».

Чемпіонат проходив у вигляді публічного постерного показу з одночасним електронним представленням власних здобутків.

За перемогу змагались майже 140 учасників змагань, представивши 115 своїх авторських апаратних і програмних розробок для обчислювальних систем, в секціях: «Web розробки», «Анімаційні», «Прикладні», «Навчальні», «Ігрові», «Інструментальні», «Системні», «Спеціального призначення», «Моделі» Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2016» та «Апаратне управління», «Комп’ютерне мистецтво», «Короткометражний фільм», «Програмування», «Роботи» національного туру Міжнародного конкурсу «INFOMATRIX 2016».

IMG 3418 1

У складі делегації Київської області – 8 учнів, вихованців навчальних закладів області: Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради,  Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, Ірпінського міського еколого-технічного центру творчості школярів та молоді.

Здобутки представників Київщини:

І місце –Леськів Олександр;

ІІІ місце - Підгурський Владислав;

ІІІ місце - Мельник Анастасія.

Під час змагань проводилось незалежне оцінювання авторських проектів самими учасниками заходів і науковими керівниками проектів.

Призери, учасники Чемпіонату отримали нагороди та подарунки компанії «Скайлайн Софтвер» і Міжнародного навчально-наукового центру інформаційних технологій та систем Національної академії наук України, громадської організації «Український форум дистанційного та мобільного навчання». Всі учасники фіналу отримали дипломи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Компанія «Скайлайн Софтвер» в рамках ІТ-Чемпіонату поділилася з учасниками змагань, керівниками делегацій і гостямиможливостями кар’єрного росту для студентів в середовищі «1С:Франчайзінг», представивши навчальні версії продуктів «1С:Підприємства» для самостійного навчання користувачами. Для вчителів шкіл запропонована методика організації в клубному форматі додаткової освіти в галузі програмування.