Друк

Працьовиті ручки

IMG 7475 14З 22 по 26 лютого 2016 року у КЗ КОР «Великополовецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернатI-IIступенів» проходив тиждень трудового навчання для молодших школярів, координатором  якого стала класовод 3 класу Рибитва Т.С.

22.02. Тиждень розпочався з організаційної лінійки, де було оголошено про його відкриття, ознайомлено з планом роботи. Діти отримали завдання для участі в конкурсах, запланованих у межах тижня. Під час лінійки вчитель ознайомила учнів з історієювитинанки, традицією витинання на території України. Була проведена виставка учнівських робіт «Витинаєм всім на подив».

IMG 7475 13

23.02. Учні взяли активну участь у конкурсі на кращу закладинку «Вчуся я папір складати і закладки вирізати». Виготовляючи закладинки, школярі ознайомилися з їх призначенням та правилами зберігання книги.

24.02. У 3 класі була проведена творча година під назвою  «Ми – художники-митці», під час якої школярі початкових класів  виготовили чудові аплікації з паперу.

25.02. В цей день на уроках трудового навчання учні виготовляли вироби з пластиліну, природного матеріалу і презентували їх на виставці «Вабить барвами і плодом кольоровий світ природи».

26.02. Завершився тиждень акцією «Чистий клас».