Друк

Відбувся захід для людей літнього віку «Серце обігріте добром»

IMG 7654 36Все, що оточує нас - міста і села, заводи, безкраї лани - є результатом невтомної праці багатьох людей, у яких за плечима великий життєвий досвід. Щоб віддати шану старшому поколінню, тим, хто відбудовував зруйноване і допомагає творити майбутнє, у приміщенні Обухівського районного центру культури та дозвілля   за ініціативи відділення соціальної допомоги вдома та Обухівського районного Центру творчості дітей та юнацтва відбувся районний захід для людей літнього віку «Серце обігріте добром».

На зустрічі, з вуст ведучих, лідерів районного учнівського самоврядування Обухівщини (керівник – Наєнко О.О.) Гричок Анастасії та Коцюби Катерини звучали прекрасні слова вдячності та побажання довголіття. Вихованці театрального колективу «Синій птах» (керівник – Корніюк І.М.) представили для глядачів уривки з п’єс «За двома зайцями» та «Сватання на Гончарівці» неабияк повеселивши стареньких. Діти хореографічного колективу «Зебра» (керівник – Васильчук І.О.) виконали сучасні танці з українським колоритом. Зачаровували всіх присутніх співом Росада Анна, Клименчук Леся, Гончарук Альбіна та Дідусь Вікторія. Справжньою родзинкою заходу стали вихованці дитячого колективу духових оркестрів «Гей, соколи!» (керівник, Співак В.Г.), хлопчики та дівчатка, віком 8-11 років продемонстрували справжнє, майже «доросле», майстерне виконання відомих музичних творів.

IMG 7654 37

Глядачі, бабусі та дідусі аплодували, не жаліючи долонь. Діти, в свою чергу, намагались поділитись своїм теплом, віддати шану та повагу старшим. Адже кожен розуміє - поділись добром і отримаєш набагато більше у відповідь.