Друк

Патріотів виховує приклад

IMG 7654 3225 лютого 2016 року учні та вчителі Ставівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району з нетерпінням поспішали на зустріч із мужнім захисником України - бійцем АТО, нашим земляком Кучеренком Іваном Сергійовичем.

Діти із захопленням, затамувавши подих, спілкувалися з людиною, яка є прикладом незламності й відваги, героїзму й інтелекту, щирості до підростаючого покоління. Іван прочитав декілька власних віршів про своїх товаришів. Весь колектив школи гордий за нього й щиро вдячний за мирне небо над головою, за безтурбоний дитячий сміх.

IMG 7654 33

Іван дякував від себе особисто та від своїх товаришів за посилки та малюнки, які відправили наші учні та вчителі у грудні місяці 2015 року. Адже для воїнів дуже важливо, коли вони знають, що про них пам’ятають, їх підтримують.

Тепла атмосфера зустрічі, відверта розмова воїна та учнів, спільна фотосесія сприяли створенню гарного настрою для всіх учасників зустрічі.

Незабаром після зустрічі Іван знову відправиться в зону АТО. Ми віримо у силу і мужність українських воїнів, кожного з них чекаємо живим і здоровим!