2020 2021 3

Друк

Тиждень безпечного Інтернету у навчальних закладах

IMG 4713 11День безпечнішого Інтернету (SaferInternetDay) відзначається другого дня (у вівторок), другого тижня лютого з 2004 року з метою популяризації більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій особливо, серед дітей і молодих людей в усьому світі.

Проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління — діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

У навчальних закладах міста Обухова пройшов тиждень безпеки в Інтернеті та акція «Онляндія безпечна веб-країна»

Метою проведення тижня є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.

IMG 4713 12

В рамках тижня було проведено ряд заходів. Найбільш запам’яталися: тематичний захід «Безпека в Інтернеті» у НВК «Гімназія – ЗНЗ І ст. м. Обухова ім. В. Мельника», який провела вчитель інформатики Гуцол Є. Д., урок-практикум на тему: «Поведінка в Інтернеті» та уроки-семінари «Інформаційна безпека в мережі» вчителя НВК "спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" Обухівської міської ради Брусенцової К.Ю.

Під час проведення тижня всі учні школи ознайомилися із сайтом «On-ляндія – безпечна веб-країна» та пройшли on-line тестування, взяли активну участь у конкурсі малюнків на тему «Безпечний інтернет»,

Старшокласники створили інформаційний стенд про безпеку в Інтернеті,на уроках інформатики розробили буклети «Безпечний Інтернет» та підготували виступ агітбригади «Ми за безпечний Інтернет» для молодших школярів.

У 6-7 класах  відбувся конкурс-огляд мультимедійних проектів«Правила безпеки в Інтернеті». Найкращі роботи у Літвішко Аліни, Дяченко Едуарда та Кононір Даші.

Також розроблені рекомендації з питаннь безпеки в Інтернеті для батьків та виготовлено пам'ятки про те, як батьки можуть контролювати поведінку своїх дітей в Інтернеті.

Учні 7-8 класів переглянули відео-лекцію «Неприємності в мережі та як їх уникнути».