Друк

Всі різні – всі рівні

P2166654 3З 08 по 17 лютого 2016 року з метою збереження культурних цінностей, виховання шанобливого ставлення до традицій українців і представників інших національностей, популяризації культурної та духовної спадщини народів Криму у Центрі позашкільної освіти  Броварського навчально-виховного об’єднання пройшли заходи до другої річниці анексії Автономної Республіки Крим та Севастополя. У гуртках для вихованців проведено інформаційні хвилинки «Всі різні – всі рівні», «Етнічне багатство кримської землі». Вихованці художньо-естетичного відділу провели виставку малюнків «Крим – це Україна». У дитячих творах відображено сприйняття дітьми Криму як частини України.

Вихованці літературного гуртка «Дивослово» у бібліотеці закладу оформили тематичну виставку літератури та провели конкурс есе «Єдина Україна».

Для вихованців та їх батьків було підготовлено інформаційну листівку «Україна єдина! Крим – це Україна!», в якій наголошено, що Україна – приклад великої мужності, витривалості та духовності. Українці завжди славилися своєю великою внутрішньою силою, неповторною культурою, співучою мовою та високими стандартами моралі. Наша держава стала рідною землею для тисяч білорусів, поляків, росіян, чехів, румунів, татар та інших народіві до всіх ми ставились і ставимось із розумінням та повагою. 

P2166654 1

У Броварському навчально-виховному об’єднанні вихованню справжніх патріотів України приділяється належна увага і заходи, що проводяться в закладі мають патріотичний зміст. Вони не залишають байдужими гуртківців  до долі України, а слова «патріот», «герой», «незалежність» набувають для них особливого значення.