2020 2021 3

Друк

Організація фізкультурно-оздоровчої та військово-патріотичної діяльності

hhjkjkjkkffg 312 лютого 2016 року на базі Сквирського РЦДЮТ відбувся семінар-практикум з теми «Організація фізкультурно-оздоровчої та військово-патріотичної діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах району у ІІ семестрі 2015/2016 н.р.».

На семінарі розглядалися питання про активізацію здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій, про забезпечення в кожному навчальному закладі оптимального рухового режиму, про реалізацію завдань з військово-патріотичного виховання та проведення в районі навчально-польових зборів і дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».

hhjkjkjkkffg 2

Презентували свій досвід роботи Польгун О.М., вчитель фізкультури Сквирської ЗОШ І-ІІІст. № 5 та Цимбалюк Л.В., вчитель Сквирської ЗОШ І-ІІІст. №3 імені Тисьменецького. На особливості проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» закцентували увагу Гальчинський А.І., головний суддя гри, та Щуревський О.М., керівник команди-переможниці районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».

Голова районного методоб’єднання вчителів захисту Вітчизни Чернега В.М. зосередив увагу на організації та проведенні навчально-польових занять з учнями 11 класів.

Лубківська Л.В., директор Сквирського РЦДЮТ, зосередила увагу на питанні активізації роботи гуртків патріотичного, спортивного та туристсько-краєзнавчого напряму.