Друк

Компетентнісний підхід до реалізації змісту природничо-математичної освіти молодших школярів

OLYMPUS DIGITAL CAMERA03 лютого 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» для слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Компетентнісний підхід до реалізації змісту природничо-математичної освіти молодших школярів» (розробники: А.О. Седеревічене, І.М. Дишлева) відбувся методичний семінар «Формування природничо-математичної компетентності молодшого школяра».


У семінарі взяли участь:

  • Ткаченко Галина Миколаївна, представник видавництва «Освіта-Центр»;
  • Оляницька Любов Віталіївна, автор навчально-методичних комплектів з математики для учнів 1-4 класів;
  • Грущинська Ірина Василівна,  автор навчально-методичних комплектів з природознавства для учнів 1-4 класів;
  • Седеревічене Алла Олексіївна, завідувач відділу початкової освіти КВНЗКОР «Академія неперервної освіти»;
  • Дишлева Ірина Миколаївна, доцент кафедри  педагогіки і психології, дошкільної і початкової освіти КВНЗКОР «Академія неперервної освіти».

У ході семінару І. В. Грущинська познайомила слухачів курсів з авторською системою викладання природознавства, розкрила особливості вивчення природознавства в початковій школі, зацікавила вчителів власним досвідом реалізації навчальних проектів та здійснення молодшими школярами дослідницької діяльності на уроках природознавства.
Автор навчально-методичного комплекту з математики Л.В. Оляницька розповіла про структуру побудови підручника для 4-го класу з урахуванням оновленого змісту програми. Любов Віталіївна акцентувала увагу на системі роботи над задачами та вивченні геометричного матеріалу.
Автори ознайомили вчителів з ознаками сучасного підручника та критеріями, на які необхідно звертати увагу у його виборі.
Усі учасники семінару отримали відповідні сертифікати про участь.

Підготувала: І.М. Дишлева, доцент кафедри педагогіки і психології, дошкільної і початкової освіти КВНЗКОР «Академія неперервної освіти».

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA