Друк

Новий проект «Служба академічних обмінів»

P2028257 e1454421682639 2У КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» стартував новий проект «Служба академічних обмінів». 3 лютого КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» та Житомирський ОІППО уклали відкриту угоду та започаткували новий проект «Служба академічних обмінів». Передбачається, що делегації науково-педагогічних і педагогічних працівників на чолі з ректорами, за запрошеннями сторін, будуть проводити навчальні заняття (лекції, семінарські заняття, майстер-класи) для педагогічних працівників відповідних регіонів. 

Близько 180 педагогів Київської області мали можливість відвідати відкриті лекції Смагіна І.І., ректора Житомирського ОІППО, доктора педагогічних наук, на тему «Сучасні підходи до структурування й оцінювання професійної компетентності педагога» та Пастовенського О.В., проректора Житомирського ОІППО, доктора педагогічних наук, на тему «Синергетичний сценарій розвитку ефективних освітніх систем». Обидві лекції викликали великий інтерес та щире захоплення майстерністю професорів.

Ректори закладів Осадчий І.Г. та Смагін І.І. з метою здійснення академічних обмінів педагогічними та науково-методичними працівниками в рамках Проекту уклали Відкриту угоду. Ця Угода є відкритою в тому розумінні, що до числа зазначених вище учасників цієї Угоди можуть приєднуватися зацікавлені установи та заклади вищої й післядипломної педагогічної освіти. 

Бажаючих взяти участь у Проекті запрошуємо до співпраці!


OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA