2020 2021 3

Друк

Вечір пам’яті «Понад Крутами - вічність у сурми сурмить»

IMG 5766 529 січня 2016 року у ДНЗ «Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу» відбувся вечір пам’яті «Понад Крутами - вічність у сурми сурмить», організований та проведений вихователем Рабош М.О. за підтримки координатора учнівського самоврядування Бенедіс Н.О.

Однією з найтрагічніших сторінок історії України є бій під Крутами. Близько 100 років тому, 29 січня 1918 року невелика вузлова залізнична станція, що розташована на Чернігівщині на лінії Москва – Бахмач – Київ, стала уособленням духовного злету нації, який уже упродовж майже століття є національним, символом для десятків поколінь – борців за свободу та незалежність. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

Патріотичні вірші, розповіді та відеофільми про мужність і героїзм, незламність духу молодих людей, які поклали своє життя на вівтар української державності, не залишили байдужими тих, хто був присутній у залі. Пам’ять про героїв Крут житиме в наших серцях довіку.

IMG 5766 6