2020 2021 3

Друк

Проект «Наш населений пункт – частинка України»

IMG 5766 4Протягом грудня 2015 р. – січня 2016 р. комісією культури, дозвілля, спорту та здорового способу життя районної ради дітей Васильківщини «АШКо» реалізовувся проект «Наш населений пункт – частинка України». Даний проект зорієнтований на те, щоб кожен орган учнівського самоврядування презентував свій населений пункт у вигляді відеофільму або презентації так, щоб захотілося туди приїхати, відвідати та переглянути історичні пам’ятки та красу рідного дому.

До розгляду було представлено 16 проектів із 16 навчальних закладів Васильківського району та вперше в історії районної ради дітей розміщено для перегляду на сайті Васильківського РЦДЮТ. Кожен проект  - це креативний та пошуковий підхід, що демонструє істинну красу та унікальність кожного населеного пункту району.

Зараз на сайті Васильківського РЦДЮТ триває голосування за кращий проект у номінації «Вибір народу». Якщо Вам цікаво пізнавати Україну, Київщину, наш Васильківський район тож відвідайте сайт, перегляньте проекти та зробіть свій вибір.

А робота комісії продовжиться 23 лютого 2016 року, саме тоді відбудеться цікаве та змістовне розширене засідання з актуальних питань.

Посилання на відео проектів:

https://www.youtube.com/watch?v=IS0qH8EM-tI

https://www.youtube.com/watch?v=x3HmnTWNWTE

https://www.youtube.com/watch?v=yBPZjsr4iHg