Друк

Відкриття нової свердловини якісної питної води у Лецьківському НВО Переяслав-Хмельницького району

DSC06869 13Чимало років шкільна родина Лецьківського НВО Переяслав-Хмельницького району мріяла про власну свердловину якісної питної води. Коли звернулися з цим питанням до голови Переяслав-Хмельницької районної адміністрації Дубини Григорія Івановича, він вирішив миттєво: «Для дітей, нашого майбутнього, їх здоров’я, повинно робитися все, адже це найдорожчий скарб».

Виділені були кошти з районного бюджету 11,5 тисяч грн., відділ освіти провів роботи і ось дітвора вже смакувала власною водою. Порадували і аналізи бактеріологічного та хімічного складу води, отримані від санепідемстанції. Багато праці вкладено, тому подію відзначали в широкому колі громади села з численними гостями. Стрічку до нової свердловини попросили перерізати начальника відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Дубину Тамілу Анатоліївну. Вона радо зазначила, що спільними зусиллями зробили добру справу на благо підростаючого покоління, адже головне, щоб наші діти були здоровими і жили під мирним небом.

DSC06869 12

На свято завітали і меценати – генеральний директор ТОВ СП «Саланг-Агро» Колихалов Ігор Іванович  з подарунками – електросушками для рук. «Добре вчіться, дорогі наші діти, бо це - запорука стати в майбутньому успішною людиною, а ми завжди будемо допомагати вашому закладу», - звернувся він до учнів і вихованців НВО. Тепло привітав дітей і всіх присутніх сільський голова Палагута Олександр Михайлович, побажавши бути здоровими і щоб здійснилися всі заповітні мрії у наступному році. Голова шкільного батьківського комітету Цюпка Наталія Геннадіївна подякувала від батьків всім, хто дбає про дітей і вихованців закладу, відгукується на потреби шкільної родини.

DSC06869 11

Але продовження свята було ще цікавішим – бо учні школи, колектив НВО, батьки, гості відправилися на шкільну ярмарку. Накриті від кожного класу столи ломилися від ласощів, хотілося скуштувати, поторгуватися, послухати ярмаркових небилиць, жартівливих пісень, притупнути ногою під мелодію українського танка. Господар і господиня ярмарки гучно запрошували на торги, а продавці розхвалювали свій товар: картоплю, цибулю, капусту, груші, пиріжки і всяку всячину. Завітав на ярмарку і голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Дубина Григорій Іванович. Він похвалив дітей за хорошу ідею дійства: на вторговані гроші провести благодійну акцію для воїнів АТО, що перебувають на лікуванні, та звернувся до школярів: «Доводиться мені виступати перед різною аудиторією, але перед вами, дітьми, завжди треба говорити правду, від душі. Молодці, що підтримуєте воїнів, вони стоять за нас. Я також хочу долучитися до цієї акції, тому теж щось у вас куплю».

Довго ще лунали музика, жарти, сміх, адже на ярмарку зійшлося багато жителів села, працівників місцевих підприємств, батьків, дідусів і бабусь. Асортимент товару задовольнив запити і покупців, і продавців. Було весело і затишно всій громаді у шкільному домі, по-сімейному, по-родинному, бо всіх єднали добрі справи на благо наших дітей і мирного майбутнього України.