Друк

Цікавий світ професій

IMG 3336 6Вибір професій в житті кожної людини – важливе і відповідальне рішення, яке багато в чому визначає весь її наступний життєвий шлях. Перед молоддю завжди постає болюче питання «Як правильно обрати свій шлях в житті, свою професію і таким чином забезпечити собі майбутнє».

25 січня 2016 року у КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» розпочався тиждень профорієнтаційної роботи відкритим виховним заняттям у 3-Б класі на тему: «Цікавий світ професій».

IMG 3336 7

На виховному занятті учні поглибили та розширили знання про найпотрібніші професії, з радістю загадували присутнім гостям загадки, демонстрували свої знання, розгадуючи кросворд. Цікавинкою заходу стала інсценівка «Грицю, Грицю до роботи!».

Для обґрунтованого професійного вибору та отримання повної та достовірної інформації провідний фахівець з профорієнтації, профконсультант відділу активної підтримки безробітних Васильківського міськрайонного центру зайнятості Лопатинська Світлана Павлівна 27 січня 2016 року провела тематичний діалог «Світ професій: праця та покликання». Під час спілкування учні 8-10 класів вчилися аналізувати свої бажання і можливості, виявили нахили, здібності, об`єктивно оцінили свої особисті якості, визначили можливості їх застосування у професійній діяльності з урахуванням потреб ринку праці.

В ході цих заходів учні переконалися, що добробут нашої країни і всіх громадян примножується працею і тільки почуття поваги до трудівників та прагнення сумлінно працювати сприяє розвитку трудової активності та працьовитості школярів.