Друк

У Київській області буде реалізовано українсько-американський освітній проект «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області»

tolerantnistНа виконання Закону України «Про загальну середню освіту», Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2012 року №212, відповідно до угоди SPA-комітету Корпусу Миру США в Україні про технічне та фінансове співробітництво від 10 грудня 2015 року, та з метою розвитку толерантності науково-педагогічних працівників Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти», директорів, класних керівників, психологів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів у лютому-березні 2016 року у Київській області буде реалізовано українсько-американський освітній проект «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області».

Метою проекту є просування концепції толерантності у загальноосвітніх навчальних закладах  Київщини. Заплановано проведення серії тренінгів та навчальних занять з питань толерантності та поваги. Через дискусії, презентації, проекти та діалоги, учасники проекту навчаться розпізнавати та застосовувати на практиці техніки та методики,  які допоможуть учням формувати повагу до людей різних етнічних походжень та до людей з особливими потребами, а також розуміння до людей, які є вимушеними переселенцями з Криму та Сходу України. Такі заходи допоможуть учням у подальшому  досягнути емпатії та гармонії з іншими. Професійні тренери проекту поділяться новітнім досвідом роботи з дітьми з особливими потребами, вимушеними переселенцями та людьми з різних етнічних груп.

Тренінги за проектом проходитимуть на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

25-26 лютого 2016 року 25 директорів загальноосвітніх навчальних закладів Київської області навчатимуться на дводенному тренінгу, метою якого є підвищення обізнаності про проблему толерантності в школах.

Третій етап тренінгів проходитиме 15-18 березня  2016 року. Навчання тривалістю в чотири дні буде проведено для 25 класних керівників та 25 шкільних психологів. У процесі навчання буде представлено сучасні методичні ресурси для роботи зі школярами та дорослими. Учасники навчання стануть тренерами у своїх освітніх округах та ділитимуться досвідом на місцевому рівні.

Після тренінгів моніторинг проекту здійснюватимуть представники Корпусу Миру США в Україні (анкетування, звіти, відвідування занять, фотозвіти тощо).

Учасники тренінгу отримають сертифікати.