Друк

Святкування Дня школи

IMG 7407 125 січня 2016 року учнівський і педагогічний колективи комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» святкували День школи.

Саме у січні 1998 року санаторна школа-інтернат широко відчинила двері першим своїм учням. Початок навчання співпав із святкуванням Тетяниного дня. За християнською традицією, усі школи мали свого захисника-покровителя. Тому Владика Даміан, настоятель Свято-Введенського чоловічого монастиря, подарував ікону святої мучениці Татіани, яка й стала небесною покровителькою школи. З того часу щороку 25 січня дорослі і діти санаторної школи-інтернату відзначають День школи.

IMG 7407 2

Це свято, звісно, – сімейне! Це коли всі разом, коли всі щасливі, коли школа пишається своїми учнями. Розпочалося свято молитвою до святої мучениці Татіани. Вихованці та працівники закладу приклонилися до ікони, яка знаходиться в молитовній кімнаті, та попросили допомоги в освоєнні знань та захисту від негараздів.

До Дня школи було організовано і проведено інтелектуально-розважальну гру «Що? Де? Коли?». Свої здібності та знання перевірила команда учнів-ерудитів закладу. Проти них грали педагоги. У актовій залі панувала атмосфера зацікавленості та жаги до перемоги. З рахунком 6:4 виграли учні. Під час музичних пауз звучали пісні та вірші учасників художньої самодіяльності.

На завершення заступник директора з навчальної роботи Т. В. Некраш привітала зі святом, вручила подарунки та побажала всім міцного здоров’я і творчих успіхів.