Друк

Фольклорний фестиваль «Різдвяні зустрічі»

IMG 4274 2919 січня 2016 року, на свято Водохреща, завершується цикл новорічно-різдвяних свят. Цього дня у м.Ржищеві панувала таємничо-святкова атмосфера , тому що відбувався фольклорний фестиваль «Різдвяні зустрічі».

Щорічний фестиваль та виставка-ярмарок традиційних українських новорічно-різдвяних страв – це епіцентр святкувань із безліччю цікавих заходів та подій: співи, веселощі, солодощі, мед, кутя, узвар, вареники, сувеніри та подарунки, колядки та забави, тепла святкова атмосфера. У фойє міського будинку культури для ржищівчан та гостей міста свої смаколики презентували дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади міста, ДП «Заготівельно-виробниче підприємство» (хлібзавод) представило 27 видів хліба та 14 видів кондитерських виробів. ТОВ «Інтерагро» організували виставку 24 видів хліба та 12 видів кондитерських виробів. Весь представлений асортимент вони передали учасникам дійства. Отримані кошти ЗОШ І-ІІІ ступенів, ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ «Сонечко» використають на придбання господарчих товарів, медикаментів, продуктів харчування для воїнів АТО. ДНЗ «Калинка» на отримані кошти купить сценічні костюми для вихованців.

IMG 4274 28

Святковий настрій усім присутнім подарувала вистава, яка ввібрала всю чудову палітру барв, звуків, слів, народних звичаїв і обрядів. Глядачі ніби опинилися в сільській хаті, де зійшлись хлопці та дівчата, грала скрипка, лунали пісні, колядки, щедрівки, забави та ігри. Кожна танцювальна композиція - це ніби невеличка сюжетна замальовка, з незвичайно яскравими, цікавими танцювальними образами. Гарні,  юні,  сповнені творчої енергії учасники дійства створювали на сцені справжнє диво, даруючи глядачам радість та натхнення.

Усі присутні залишились задоволені фестивалем та винесли позитивний настрій на цілий рік.

Нажаль цьогорічні новорічно-різдвяні святкування ржищівчан завершені. Будемо з нетерпінням чекати наступних новорічних свят!