Друк

Україна - Соборна

IMG 4274 1822 січня 2016 року Україна відзначає 97 річницю з дня проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З нагоди цієї дати у КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» пройшов ряд заходів громадянсько-патріотичного виховання учнів.

IMG 4274 19

Напередодні свята, 21 січня у актовому залі школи відбулася урочиста лінійка-зустріч «Україна - Соборна», на якій був присутній боєць добровольчого батальйону молодший сержант Лепеха Олексій Андрійович з позивним «Дівіді». Емоційно та щиро спілкувалися школярі з воїном. Боєць розповів, що дитячі малюнки та листи слугували поштовхом хоробрості на війні, підтримували бойовий дух у скрутну хвилину, допомагали повернутись до мирного життя. Учні та педагоги школи хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто загинув за суверенітет, єдність та незалежність України. Лінійка-зустріч закінчилась флешмобом під пісню Наталії Бучинської «Моя Україна».

Вихователі провели години спілкування для дітей з відео-переглядом сюжетів документальних кадрів «Акт Злуки УНР та ЗУНР» та «День Соборності України». Учні, відвідавши бібліотечний урок, дізналися про історичний шлях українського народу до незалежної соборної держави, мали змогу познайомитися з книжково-ілюстративною виставкою «Ми - єдиний народ сьогодні, завтра». Школярі з зацікавленістю слухали історію виникнення свята, жваво розмірковували про поняття соборності України.

Проведені заходи були спрямовані на виховання в учнів почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину та народ, повагу до культурних цінностей літературної спадщини та історії власного народу.