Друк

День Соборності України

IMG 4274 5У навчальних закладах м. Ірпені відзначили «День Соборності України» 22 січня 2016 року всі навчальні заклади м. Ірпеня відзначили День Соборності України. Було організовано ряд заходів, присвячених цій визначній події, проведені виховні години, присвячені Дню Соборності України, учні ознайомлені з фактами, які стосувалися процесу підписання Акту злуки УНР та ЗУНР.

Зокрема, згідно з планом роботи школи та планом заходів щодо відзначення Дня соборності України в Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18 спільними зусиллями педагогічного та учнівського колективів було організовано ряд заходів, присвячених цій визначній події. Вчителі історії шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу предметів провели позаурочні заходи у 8-х класах (вчитель Шульга О.А. та Шульга А.А.) на тему «День соборності України».

В ході заходів учні обмінювалися думками щодо значення даної історичної події, її ролі в формуванні української держави. З повідомленнями виступили учні Русаков Максим, Квас Антон, Кірічек Валерія, Футоряніна Анастасія. На паралелі 7-класів було організовано диспут на тему: «Акт Злуки УНР і ЗУНР. 22 січня 1919 року – Свято соборності України». Активними учасниками заходу стали Салтикова Олександра, Штойко Ігор, Коваленко Ольга. (вчителі Шульга О.А., Шульга А.А., Червона А.В.) У 3-Б класі (вчитель Серврук О.М.) відбулася презентація на тему «Ми – діти України». Вчитель розповіла дітям, про створення української держави, познайомила з історичними постатями того часу, виховувала у дітей любов до України, національних символів. Учитель української мови та літератури Гринечко Ж.М. провела відкриту виховну годину на тему «День соборності України» з використання сучасних мультимедійних технологій.

Головною ідеєю заходу було єднання українців, створення власної соборної незалежної держави. Прес-центром школи була підготовлена текстова та відео-інформація до Дня соборності України та розміщена на сторінці в соціальних мережах. Бібліотекарі школи Савченков Т.В. та Хилько Л.М. організували виставку літератури, присвяченої Дню соборності України. Фінальним акордом заходів стала творча зустріч учнів 9 – 11 класів з представниками суспільного-гуманітарного проекту «Дух нації» Скрипкою Євгеном та Олександром Чупринюком. Гості школи прочитали лекцію на тему: «Національно-визвольний рух 1918 – 1933 років. Прагнення українців до об’єднання. День соборності України». Була проведена цікава дискусія, яка стосувалася об’єднавчих процесів. Представники проекту представили мультимедійну презентацію, показали відеозаписи тих часів, відповіли на численні запитання дітей.