Друк

Нарада директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області

IMG 4274 121 січня 2016 року в м. Фастові відбулася нарада «Про підсумки роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області за І півріччя та основні завдання на ІІ півріччя 2015-2016 навчального року».

У роботі наради прийняли участь директори (заступники директорів) ДЮСШ, представники органів управління освітою, фахівці з фізичного виховання, а також директор департаменту освіти і науки КОДА Рогова В.Б., голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Мельник М.Г., Фастівський міський голова Нетяжук М.В. (всього 40 осіб).

IMG 4274 2

Учасниками наради були розглянуті наступні питання: про підсумки роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області за 2015 рік та основні завдання на 2016 рік; проведення у ІІ півріччі 2015-2016 навчального року V Спортивних ігор школярів України 2016 року; нові регламентуючі документи з питань діяльності дитячо-юнацьких шкіл України та фізичного виховання.

З метою популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, подальшого розвитку дитячо-юнацького спорту в області за результатами роботи наради були відпрацьовані наступні пропозиції:

  1. Адміністраціям дитячо-юнацьких спортивних шкіл:

-     активізувати роботу щодо охоплення дітей різними видами фізкультурно-оздоровчої роботи та змагань з видів спорту, а також підготовки спортивного резерву в ДЮСШ та передачі вихованців до спеціалізованих спортивних навчальних закладів області;

-     продовжити роботу щодо модернізації та використання спортивних спортивної інфраструктури (в межах компетенції);

-     координувати та сприяти проведенню на місцях змагань з видів спорту І та ІІ етапів V Спортивних ігор школярів України 2016 року.

  1. Керівникам місцевих органів управління освітою:

-     здійснити заходи щодо більш тісної управлінської співпраці з директорами дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області;

-     збільшити, по можливості, обсяг фінансування на навчально-тренувальну роботу в ДЮСШ;

-     здійснити заходи щодо покращення забезпечення закладів сучасним спортивним інвентарем та обладнанням з видів спорту;

-     вийти з обґрунтованими пропозиціями щодо можливого будівництва (реконструкції) спортивних споруд, зокрема за рахунок позабюджетних програм;

-     розглянути можливість оплати курсів підвищення кваліфікації тренерів з видів спорту (зокрема і за рахунок коштів не заборонених чинним законодавством).