Друк

«Різдвяні дзвони»

IMG 51661 814 січня 2016 року у місті Бровари панувало справжнє різдвяне свято. У святковому дійстві «Різдвяні дзвони» його величний дух відтворив творчий колектив вихованців та педагогів міського Будинку дитячої та юнацької творчості. Це святкове дійство щорічно відроджує народні традиції, звичаї та обряди, магія і чарівність яких спонукають кожного з нас серцем доторкнутися до справжніх скарбів неоціненного пласту української культури, який живить наше коріння і донині.

Цей концерт люблять і з нетерпінням чекають багато броварчан, тому зала МКЦ «Прометей» цього дня традиційно виявилася переповненою шанувальниками мистецтва танцю, пісні, художнього слова, театру та колядок. Все це створювало неперевершену урочисту святкову піднесеність, що панувала на святі.

У святковому заході взяло участь 14 провідних творчих колективів закладу, а це – понад 300 вихованців БДЮТ. Всі юні артисти отримали новорічні подарунки від Броварської міської влади, що стало дня них великою радістю.

IMG 51661 9

Треба відмітити, що атмосферу святковості суттєво підсилили красиві неповторні костюми, над якими не один місяць чаклували керівники та батьки дитячих колективів. Над художнім втіленням сценарію багато  попрацювала незмінний режисер цього дійства Ольга Микитюк, а тепло і лірично святкове дійство провела директор закладу, натхненник талантів творчого колективу Валентина Павлученко.

Миру і спокою – всій Україні!

Христос народився!

IMG 51661 10