2020 2021 3

Друк

Відкрита першість Васильківської РДЮСШ з волейболу

P1010228 4Вже традиційно в перші дні Нового року проводяться відкриті першості Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи  з різних видів спорту. 13-14 січня 2016 року в селищі Калинівка відбулись змагання з волейболу в рамках «Фестивалю шкільного спорту» серед команд  юнаків та дівчат 10-11 класів загальноосвітніх шкіл Васильківського району. До участі в турнірі були запрошені всі найсильніші команди загальноосвітніх шкіл. Змагання пройшли в напруженій спортивній боротьбі. Всі учасники прагнули перемогти, показавши хороший рівень підготовки.

В підсумку переможцями і призерами шкільного фестивалю з волейболу серед юнаків стали:

1 місце-команда НВК «Коваліська гімназія» (вчитель фізичного виховання Ярошенко М.І.)

2 місце-команда Гребінківської ЗОШ (вчитель фізичного виховання Столяренко В.А.);

3 місце-команда Лосятинської ЗОШ (вчитель фізичного виховання  Крот О.В.).

Серед збірних  шкільних команд дівчат переможцями і призерами  в підсумку стали:

1 місце- команда  Калинівської ЗОШ №1 (вчитель фізичного виховання Онопрієнко О.І.);

2 місце-команда  Лосятинської ЗОШ (вчитель фізичного виховання Крот О.В.);

3 місце-команда Гребінківської ЗОШ (вчитель фізичного виховання  Столяренко В.А.).

P1010228 5

На високому рівні спрацювала суддівська бригада на чолі з  Шаропатим О.В. та Кучмою В.М. На параді закриття директор районної  ДЮСШ Нехта В.В. нагородив  переможців і призерів та привітав всіх учасників з Різдвяними cвятами та бажав майбутніх перемог!