Друк

Цифровий вимірювальний комплекс Einstein «Фізика»

DSC 1633 11В грудні 2015 року кабінет фізики Іванівського НВК Богуславського району отримав цифровий вимірювальний комплекс EinsteinTH «Фізика».

Лабораторія обладнана усіма сучасними схемами, приладами, методичним матеріалом. Комплекс має набір методичного забезпечення українською мовою. Тепер учні зможуть не тільки в теорії, а й на практиці вивчати молекулярну фізику, термодинаміку та гідростатику, електрику та магнетизм, оптику та будову атома. На уроках природничо-математичного циклу учні мають змогу проводити цікаві дослідження. Використання цифрового вимірювання дає можливість учням вивільнити час для аналізу результатів і написання висновків.

DSC 1633 13

13 січня 2016 року на базі Іванівського НВК було проведено семінар – практикум для вчителів природничо–математичних дисциплін «Використання електронно-цифрової лабораторії на уроках природничо- математичних дисциплін». В ході семінару було представлено електронно- цифрову лабораторію вчителя-предметника.

DSC 1633 12

Вчитель фізики Іванівського НВК Дабіжа А.В. показавелементи уроків фізики, хімії з використанням цифрового вимірювального комплексу. Вчитель біології Юхименко Л. М. та вчитель математики Дабіжа О.Впродемонстрували елементи уроків біології та математики з використаннямелектронно-цифрової лабораторії.