Друк

Пілотний проект кінотренінгу у Сквирському районі

P1090872 111 січня 2016 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся пілотний проект кінотренінгу. У занятті взяли участь лідери учнівського самоврядування та учні-члени Малої академії наук.

Левчук Світлана Станіславівна, методист РМК, яка координує роботу психологічної служби у районі, для учасників кінотренінгу запропонувала перегляд та обговорення анімаційного фільму «Думками на виворіт». Працюючи над створенням фільму, режисер якого, Піт Доктер опирався на роботи відомого Пола Екмана, професора Каліфорнійського університету, визнаного спеціаліста у сфері психології емоцій, спілкування, психології та розпізнавання брехні.

Під час перегляду учасники активно включилися в обговорення фільму і дійшли висновків, що немає «поганих» і «хороших» емоцій, що завжди потрібно уміти і сумувати, і радіти, і гніватися… Учні зрозуміли, що таке рефлексія, і як нею користуватися. Усвідомили, що в скрутні часи підримкою для кожної людини можуть бути приємні спогади, цікаві захоплення, друзі, але найбільшою підтримкою у будь-яких ситуаціях є родина.

Сташокласники побувати паралельно в двох реальностях - у дитячому і підлітковому віці, пройшли квест психологічного дорослішання і переосмислення протягом 3 годин.

Активну участь у організації кінотренінгу взяла педагог-організатор Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Галина Іллівна Ніфоровська.