Друк

Збір лідерів учнівського самоврядування "Різдвяні зустрічі"

IMG 8708 6Центр дитячої та юнацької творчості  Богуславського району 08 січня 2016 року зустрічав найкреативніших, найсміливіших, найоптимістичніших юнаків та дівчат, справжніх лідерів учнівського самоврядування міста Богуслава над Россю.

Лідери відійшли від традиційного Лідерського балу, який щорічно проходить у Новорічні свята у їхній альма-матер, де почесним гостем був його Величність Вальс і вирішили креативно підійти до нової зустрічі з не менш почесним в наших кругах гостем – запальною українською полькою.

Атмосфера любові і добра, радості, душевного задоволення панувала у залі на лідерському вогнику «Різдвяні зустрічі».

IMG 8708 8

Почесними гостями стали випускники родини: Марина Аникієнко, Богдан Іващук, Альона Поліщук. Вітали лідерів Асоціації дитячих та молодіжних організацій Богуславщини партнери учнівського самоврядування: Олександр Покраса, спікер учнівського самоврядування ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг» та Наталія Білокур (віце-спікер).

Не обійшлося на зустрічі і без українських смаколиків. Кум (Серафим Залізницький) та кума (Олександра Шевченко) припрошували всіх до столу:

«Слава хаті українській

Слава нашій всій землі

І вареникам у мисці,

Що на нашому столі.

А ви, люди добрі, щоб здоровенькі були пригощайтеся та нашої родини не цурайтеся».

З чим можна порівняти пишні українські парові вареники, хіба що з такою роздольною і щедрою на переливи українською піснею, яку подарували лідерам вихованці вокальної студії «Зорецвіт» Даша Сушко, Марина Аникієнко, Каріна Поліщук, Даша Комаровських та Олександр Коршак, вихованець вокальної студії «Муза».

Ні один лідер не може обійтися без головних танців лідерської команди, то ж головною фішкою зустрічі стала низочка запальних флешмобів.

Лідерська команда привітала усіх з Новим роком, Різдвом Христовим, Святим Василем та Водохрестям, побажала миру та спокою великій українській родині.