Друк

Тренінгове заняття "Комунікативна культура керівника".

IMG 37435 січня 2016 року у місті Фастові на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відбулося тренінгове заняття "Комунікативна культура керівника".
У заході взяли участь слухачі школи резерву керівних кадрів ЗОШ та ПНЗ, всього 21 педагог.
Чиженко Світлана Петрівна, методист методичного кабінету, яка провадить роботу з слухачами школи резерву керівних кадрів, наголосила учасникам, що для ефективного управління освітянською установою сучасні керівники повинні володіти високим рівнем комунікативної культури.

Тренінг проводила Лисенко Олена Андріївна, методист з психологічної служби методичного кабінету. На тренінгу йшлося про здійснення гуманістичного підходу в управлінні, високу комунікативну культуру керівника, уміння встановлювати доброзичливі стосунки у педагогічному колективі. Учасники характеризували складні ситуації, з якими зустрічаються керівники, визначали комунікативну складову конструктивного способу їх вирішення.
Важливою частиною тренінгу стали психологічні техніки ненасильницького спілкування, підвищення емпатії, зменшення опору та подолання стереотипів у спілкуванні з оточуючими. Також з педагогами проведено психодіагностичний практикум з метою самоаналізу власного психологічного стану. Завершенням тренінгу стала рефлексія, учасники поділилися враженнями та планами щодо використання набутих навичок у власній професійній діяльності.
Дякуємо адміністрації ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за підтримку у організації та проведенні семінару.

IMG 3743

IMG 3756