Друк

Вітаємо переможців та учасників Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!»

3. Український космічний збирач сміття Дабіжа ОлександраУ липні 2022 року членами журі Українського державного центру позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів, представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!»(заочну).

На Виставку-конкурс було подано 481 роботу із 23 областей: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської та м. Києва.

Експонати виставки були представлені в п'яти номінаціях: «Прилади та обладнання», «Ігри та іграшки з елементами електротехніки», «Техніка майбутнього», «Спортивно-технічне моделювання» та «Архітектура та будівництво». 
Для участі в конкурсі від вихованців та учнів закладів освіти Київщини подано 21 роботу.1. Кіборг Івахненко Владислав

За підсумками Виставки-конкурсу та на підставі рішення журі дипломами Українського державного центру позашкільної освіти нагороджено:

Дипломом І ступеня:

У розділі «Ігри та іграшки з елементами електротехніки»

Владислава Івахненка, 8 років, учня 3 класу Дівичківського навчально-виховного об’єднання «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Бориспільського району, за роботу «Кіборг» (керівник О. Івахненко);

Богдана Горовецького, 13 років, вихованця гуртка «Робототехніка» Обухівського міського центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик», за роботу «Самохідна платформа на гусеницях з управліннями через web інтерфейс по wi-fi» (керівник А. Пітерцева).

У розділі «Техніка майбутнього»

Олександру Дабіжу, 15 років, вихованку гуртка «Ерудит» Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський центр позашкільної роботи», за роботу «Український космічний збирач сміття» (керівник Н. Федій).6. Коробко Марк Кафе Тайм

У розділі «Спортивно-технічне моделювання»

Владислава Линника, 15 років, вихованця гуртка «Авіамодельний»Яготинського будинку дитячої та юнацької творчості Яготинської міської ради, за роботу «Модель напівкопія Хіат 650» (керівник А. Миколаєнко).

У розділі «Архітектура та будівництво»

Олексія Лісовенка, 13 років, Іллю Проскурницького, 14 років, вихованців гуртка технічного дизайну «Червоний трикутник» Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка», за роботу «Пасіка взимку» (керівник М. Чубатюк);

Марка Коробка, 10 років, вихованця зразкової студії образотворчого мистецтва «Берестяночка» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» Білоцерківської міської ради, за роботу «Макет кафе «Тайм» (керівник В. Коробко);

Кіріла Євлаха, 16 років, вихованця гуртка «Обробка деревини» Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради, за роботу «Казковий будинок» (керівник В. Хоменко).10. Модель класу F 2 A Цвілій Олександр

Дипломом ІІ ступеня:

У розділі «Прилади та обладнання»

Богдана Темченка, 13 років, вихованця гуртка «Технічна творчість» Комунального закладу Кагарлицької міської ради «Кагарлицький центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Діюча модель лобзикового верстату» (керівник В. Федорченко).

У розділі «Ігри та іграшки з елементами електротехніки»

Дар’юСулиму, 10 років, вихованку Арт студії «Колорит» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Затишок в домі» (керівник В. Канцедал).

У розділі «Спортивно-технічне моделювання»

Олександра Цвілія, 17 років, вихованця гуртка «Авіамодельний» Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка», за роботу «Модель класу F2A» (керівник В.Омельяненко).

У розділі «Архітектура та будівництво»

Ольгу Левченко, 12 років, ученицю 6 класу Степівської гімназії Тетіївської міської ради Білоцерківського району, за роботу «Збережемо віру, відбудуємо храми! Модель церкви, яку відбудуємо на місці спаленої рашистами» (керівник Л. Ульянова).

Дипломом ІІІ ступеня:

У розділі «Прилади та обладнання»

Павла Харченка, 9 років, учня 3 класу Путрівського опорного закладу освіти – освітній центр Глевахівської селищної ради Фастівського району, за роботу «Радіоприймач діапазону FM зі світловими елементами, з автоматичними налаштуваннями на станції та з регульованою гучністю» (керівник Л. Табінська).

У розділі «Спортивно-технічне моделювання»

Івана Бобира, 14 років, вихованця гуртка «Судномоделювання» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» Вишневої міської ради Бучанського району, за роботу «Діюча масштабна модель (1:40) катера «Ярославець» багатоцільового призначення» (керівник В. Мельничук);

Максима Братченка, 19 років, вихованця гуртка «Авіамодельний» Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка», за роботу «Спортивна кордова пілотажна модель літака класу F2B» (керівник В. Омельяненко);

Дениса Зазуляка, 9 років, вихованця гуртка «Історико-технічне стендове моделювання» Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка», за роботу «Модель автомобіля-амфібія» (керівник Ю. Братусь).

У розділі «Архітектура та будівництво»

Івана Ярошенка, 7 років, вихованця гуртка «Творча майстерня» Центру дитячої та юнацької творчості Іванківської селищної ради, за роботу «Хотинська фортеця» (керівник Л. Ярошенко).13. Модель катера Ярославець Бобир Іван

Дипломом за участь:

У розділі «Ігри та іграшки з елементами електротехніки»

Колектив вихованцівгуртка«Lego-конструювання» (Єгор Охріменко, Лев Краєвський, Устина Миронець, Дар’я Дрьоміна, Софія Лабжінська, Варвара Іванова, Уляна Мірошниченко), 10-11 років, Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об'єднання Броварської міської ради, за роботу «Гра «Спіймай акулу» (керівник О. Маркіна).

У розділі «Техніка майбутнього»

Миколу Носовського, 15 років, вихованця гуртка «Судномоделювання» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» Вишневої міської ради Бучанського району, за роботу «Науково-дослідницьке судно охорони природи» (керівник О.Пушкар).

У розділі «Спортивно-технічне моделювання»

Кирила Дзюбу, 10 років, вихованця гуртка «Судномоделювання» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» Вишневої міської ради Бучанського району, за роботу «Діюча модель вільносконструйованого військового корабля» (керівник В. Мельничук);

Максима Сичевського, 15 років, вихованця гуртка «Авіамоделювання» Богуславського центру дитячої та юнацької творчості Богуславської міської ради, за роботу «Веселковий планер» (керівник С. Шнуренко);

Кирила Блішуна, 15 років, вихованця гуртка «Вироби з дерева» Центру дитячої та юнацької творчості Іванківської селищної ради, за роботу «Грейдер» (керівник М. Давиденко).

Електронні дипломи розміщені за посиланням: http://surl.li/cktjs