Друк

Вітаємо переможців обласного конкурсу віртуальних науково-методичних розробок з художньо-естетичного напряму позашкільної освіти!

InShot 20220726 152401710Відповідно до плану роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та з метою модернізації змісту і підвищення якості навчально-методичного забезпечення гуртків художньо-естетичного напряму у травні-червні 2022 року було проведено обласний конкурс віртуальних науково-методичних розробок з художньо-естетичного напряму позашкільної освіти. Учасниками зазначеного конкурсу стали 50 педагогічних працівників закладів позашкільної освіти зі своїми авторськими розробками.

Конкурс проводився у таких номінаціях: навчально-методичні рекомендації, навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму, сценарії виховних чи розважальних заходів для дітей та учнівської молоді, творчі проєкти та дистанційні заняття.

20 липня 2022 року відбулось онлайн-засідання членів журі конкурсу, протягом якого було здійснено аналіз форм та змісту поданих на конкурс матеріалів за наступними критеріями: відповідність структури та змісту виду розробки, адресність та відповідність категорії вихованців, спрямованість на розвиток творчого потенціалу дітей, повнота змісту науково-методичної розробки, доступність, компетентісна спрямованість змісту, інноваційність та дослідницький характер, логічність структури і змісту, грамотність і естетичність оформлення, коректність використання професійної термінології, дотримання технічних вимог щодо оформлення тощо.

Члени журі відзначили різноманітність тематичного спрямування конкурсних робіт, оригінальність, якість та естетику їх оформлення, актуальність робіт, використання цифрових освітніх ресурсів, ІКТ та медіа-освіти в освітньому процесі, високий професійний рівень педагогічних працівників тощо. Представлені роботи мають практичне значення і можуть бути використані при проведенні занять гуртків художньо-естетичної спрямованості.

Щиро вітаємо переможців конкурсу та дякуємо усім авторам розробок за вагомий внесок у науково-методичне забезпечення художньо-естетичного напряму в галузі позашкільної освіти!

Номінація «Навчально-методичні рекомендації»:

І місце – Олена Коваленко, керівник студії пісочної анімації «Магія піску» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, методичні рекомендації з основ малювання піском.

ІІ місце – Надія Трушкова, керівник гуртка «Конструювання» Палацу дітей та молоді Славутицької міської ради, методичні рекомендації «Проведення дистанційних відео-занять для дітей дошкільного віку».

ІІІ місце:

Лариса Тищенко, методист, керівник гуртка «У світі прекрасного» Яготинського БДЮТ Яготинської міської ради Бориспільського району, методичні рекомендації з художньо-естетичного напряму «Добро завжди пов’язане з красою».

Ірина Омельяненко, заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, методичні рекомендації «Методи стимулювання навчальної мотивації гуртківців».

Номінація «Сценарії виховних чи розважальних заходів для дітей та учнівської молоді»:

І місце – Михайло Шмаль, методист Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Броварського району Київської області, сценарій поетично-музичного вечора, присвяченого «персонажній ліриці» Т.Г. Шевченка.

ІІ місце – Світлана Каткова, методист Центру позашкільної освіти Тетіївської міської ради, сценарії розважального заходу «Новорічні приключки».

ІІІ місце – Інна Заблоцька, Катерина Караваєва, керівник гуртка інтелектуальних ігор, керівник гуртка «гротехнік» Вишгородського міського Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», сценарій ігрової програми «Олімпійські ігри розуму 2021. Український старт».

Номінація «Творчі проєкти»:

І місце:

Світлана Харченко, керівник керамічної майстерні «Терракота» Центру позашкільної освіти «Веселка» Таращанської міської ради Київської області, «Таращанська камʼяна баба ІДОЛ ОБЕРІГ» (історико-мистецький соціальний проєкт).

Ніна Товкун, директор Переяславськогобудинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, розвивально-естетичний проєкт "Platformfordevelopment".

ІІ місце:

Лідія Заболотня, керівник студії «Арт-декор» Ставищенського комунального закладу позашкільної освіти «КРОКУС» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області, творчий проєкт «Іграшка-амігурумі «Кит».

Наталія Горпиненко, керівник гуртка «Бісероплетіння» Комунального закладу Кагарлицької міської ради «Кагарлицький центр дитячої та юнацької творчості», проєкт «І краса світу, й заклик боротьби в дизайні української прикраси»

ІІІ місце:

Анжела Юрківська, керівник студії образотворчого мистецтва «Імпреса-Арт» Центру дитячої та юнацької творчості Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, проект «Даруй мрії кольорові – журавлині, калинові!».

Наталія Тименко, Вікторія Артамкіна, директор та керівник гуртка-методист БДЮТ «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради, творчий проєкт з профорієнтації «Сходинки до майстерності».

Номінація «Дистанційне заняття»:

І місце – Олександра Бодашко, керівник гуртка «Арт-майстерня» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради, дистанційне заняття «Обереги – прадавні символи-захисники Українців».

ІІ місце:

Маргарита Якуніна, керівник мистецької студії «Колорит» Ставищенського комунального закладу позашкільної освіти «КРОКУС» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області, дистаційне заняття «Скетчинг. Сонячна квітка».

Олена Педченко, керівник гурток «Штучні квіти» Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради, дистаційне заняття «Виготовлення подарунка «Кошик з квітами».

ІІІ місце – Людмила Ткалич, керівник гуртка «Образотворче мистецтво» Богуславського центру дитячої та юнацької творчості, дистанційне заняття «Малювання соняшника. Мозаїка».

Номінація «Навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму»:

І місце – Ірина Комісаренко, методист Богуславського центру дитячої та юнацької творчості Богуславської міської ради Київської області, навчальна програма з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму гуртка по виготовленню м’якої іграшки та текстильної ляльки «У світі іграшки».

 ІІ місце:

Алла Заводовська, керівник гуртка «Диво клубок» Богуславського центру дитячої та юнацької творчості Богуславської міської ради Київської області, навчальна програма з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Диво клубок».

Світлана Школьна, керівник гуртка «Писанка» Центру позашкільної освіти «Веселка» Таращанської міської ради Київської області, навчальна програма художньо-естетичного напрямку декоративно-ужиткового профілю «Писанка».

ІІІ місце – Марина Лозінська, керівник дизайн-студії «Стильна штучка» Ставищенського комунального закладу позашкільної освіти «КРОКУС» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області, навчальна програма дизайн-студії «Стильна штучка».