Друк

Візит угорської делегації до ОЗ "Загальцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Бородянської селищної ради Бучанського району

PHOTO 2022 07 21 15 59 4220 липня офіційна делегація Угорщини на чолі із заступником Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Левенте Мадьяром здійснила поїздку в Київську область.

У ході візиту гості відвідали заклади освіти Бучанського району, які були зруйновані внаслідок активних бойових дій, в тому числі й ОЗ "Загальцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Бородянської селищної ради.

До початку повномасштабного вторгнення росіян у двоповерховій будівлі закладу загальною площею 4041 м кв. навчалося 358 учнів та працювало 37 педагогів. У структурі опорного закладу функціонував ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією. Заклад мав міцну матеріально-технічну базу та сучасне обладнання. Працювали їдальня на 90 посадкових місць, ресурсна кімната із засобами корекції ігрової діяльності для дітей з особливими освітніми потребами різного віку та з різними порушеннями психофізичного розвитку, бібліотека.

Роботи з відновлення цього закладу будуть проводитися в межах реалізації Меморандуму про співпрацю, укладеного між Київською обласною військовою адміністрацією (Київською обласною державною адміністрацією) та Угорською екуменічною службою допомоги.

Одна із цілей Меморандуму - консолідація зусиль у подоланні наслідків повномасштабної військової агресії російської федерації в системі освіти, створенні комфортних та безпечних умов для здобувачів освіти та організації якісного освітнього процесу.