Друк

Вітаємо переможців обласного онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Оберіг держави і нації»

І місцеЗ нагоди відзначення Дня Української Державності Центр творчості дітей та юнацтва Київщини урочисто оголошує підсумки обласного онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Оберіг держави і нації», який відбувся напередодні Дня Конституції України з величною метою – формування у дітей громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України, засвідчення визначної ролі Конституції України в утвердженні правової держави та виховання юних патріотів України.

Онлайн-конкурс відбувся за ініціативи Київської обласної державної адміністрації, участь в якому взяли більше 100 дітей віком 14-16 років. Юні митці продемонстрували своє ставлення до головного закону України власними творчими роботами, які були виконані у графічній або живописній техніці олівцем, фломастерами, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо.

Дитяча безпосередність та ідейне різноманіття творів вразили членів журі. Усі роботи були креативними та самобутніми, а головне – у творчій формі засобами образотворчого мистецтва відображали сутність Конституції України. Натхненням й щирими почуттями до своєї країни були наповнені дитячі малюнки, які відобразили глибину й силу духу українського народу.ІІ місце

За результатами роботи журі конкурсу І місце виборола Міла Зубкова, вихованка Іванківського центру дитячої та юнацької творчості Іванківської селищної ради, робота «Від Трипілля до Карпат – ми єдині!».

ІІ місце посіла Дарина Нагаївська, вихованка Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» Білоцерківської міської ради, робота «Я – УКРАЇНКА! І моє це право любити землю горду й величаву».

ІІІ місце виборола Марія Дзюба, вихованка КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини№, робота «Янгол свободи».

На початку нового навчального року переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами Київської обласної державної адміністрації та заохочувальними подарунками.ІІІ місце

Ми неймовірно пишаємося творчістю наших вихованців та їхніх керівників. Впевнені, що саме талант і терпіння сприятимуть духовному зростанню молодого покоління держави. Наш конкурс – це не лише повага до прав і свобод громадян держави, а й можливість, у знаковий для нашої держави день, знову і знову ствердити на весь світ, що Україна має бути єдиною, неділимою та могутньою! Слава Україні! Героям Слава!