Друк

Конституція, омріяна віками

Слайд1Пам’ятною і важливою датою у житті мільйонів українців є 28 червня. Дата, яка змінила хід історії і розділила життя українського народу на до і після, і стала ще одним кроком до омріяної віками державності. Наша країна пройшла чи не найдовший шлях, такий нелегкий, тернистий і жертовний до прийняття такого потрібного і важливого Закону. У Конституції закладено основу держави, її суспільні і національні цінності, життєво важливі права і свободи громадян.

Напередодні Дня Конституції України та у рамках обласного інноваційного освітньо-виховного проєкту «Нащадки нескорених» вихованці гуртків КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та діти й молодь із сімей внутрішньо переміщених осіб відвідали тематичні виставки Білоцерківського краєзнавчого музею «Конституція, омріяна віками» та «Українці – нація нескорених».

Юні патріоти дізналися багато цікавих фактів з історії Конституції України, про видатних українців – правозахисників та державних діячів, ознайомилися з правами та обов’язками громадян України. Пригадали споконвічну мрію українців утвердити своє прагнення до незалежності і недоторканності, мати власні права і виявляти свою волю. Ще й ще раз діти пройшли сторінками історії нашої держави України.

Серйозно і зосереджено юні патріоти оглядали експонати та матеріали виставки «Українці – нація нескорених», присвяченої боротьбі українського народу за свою свободу, державність та незалежність протягом ХХ-ХІ століть, зокрема, й під час сучасної російсько-української війни.

Краєзнавчий музей – місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли приходиш до музею, то відчуваєш, як дух минулих часів наповнює тебе. Тут можна робити замітки, годинами розглядати дивовижні експонати, а можна просто мріяти про щасливе мирне майбутнє, за яке завжди боролися українці і нині виборюють наші захисники. Тут відчувається неймовірний патріотичний дух і міць нашого народу, переповнює гордість за наші Збройні Сили України!

Надзвичайно змістовною, інформативною й пізнавальною була екскурсія для наших юних патріотів, яким далі відбудовувати і розвивати нашу країну – Україну!

Нам є чим пишатися!Ми є громадянами єдиної батьківщини – України! Ми – українці!Слайд2Слайд3

Слайд4

Слайд5

Слайд6