Друк

Урочисте закриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») – 2022 на Київщині

Слайд1Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») сьогодні є особливо важливою формою позакласної та позашкільної роботи з питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування у підростаючого покоління патріотизму та готовності до захисту України.

16 червня в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулося урочисте закриття та оголошення підсумків ІІ (обласного) етапу гри, який тривав з 01 по 15 червня цього року в онлайн-форматі.

Загалом в обласному етапі гри взяли участь 60 роїв із 28-ми територіальних громад Київщини: 22 рої молодшої (6-10 років), 17 роїв середньої (11-14 років) та 21 рій старшої (15-17 років) вікових груп.Слайд2

Департамент освіти і науки КОДА та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» вітають переможців і висловлюють вдячність усім учасникам гри та їхнім педагогам-виховникам а також суддям за принципову позицію в оцінюванні конкурсів!

За підсумками конкурсів, суддівською колегією визначено наступних переможців та призерів обласного етапу гри:

У МОЛОДШІЙ ВІКОВІЙ ГРУПІ

конкурс Звітів про роботу роїв протягом 2021/2022 н.р.

ІІІ місце – рій «ВІП» Броварського   НВК Броварської   міської ради

ІІ місце – рій «Крилаті» Бучанської   ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Бучанської   міської ради

І місце – рій «Ворзельські соколята» Ворзельського ЗЗСО І-ІІІ   ступенів  № 10 Бучанської   міської ради

У СЕРЕДНІЙ ВІКОВІЙ ГРУПІ

конкурс «Відун»

ІІІ місце – рій «Нове покоління» Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради

ІІ місце – рій «Гребінківська варта» Опорного навчального закладу - Гребінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Гребінківської селищної ради

І місце – рій «Спадкоємці» рій «Спадкоємці» Опорного ЗНЗ «Новоолександрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Згурівської селищної ради

конкурс «Фізична підготовка»

ІІІ місце – рій «Нащадки Палія» Фастівського академічного ліцею № 2   Фастівської міської ради

ІІ місце – рій «Чайка» Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської   ради

І місце - рій «Нове покоління» Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради

конкурс «Саперна підготовка»

ІІІ місце – рій   «Нащадки гайдамаків» Ворзельського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 Бучанської міської ради

ІІ місце – рій «Чайка» Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради

І місце - рій «Узинська Січ» Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Узинської міської ради

конкурс «Топографія»

ІІІ місце – рій   «Нащадки гайдамаків» Ворзельського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 Бучанської міської ради

ІІ місце – рій «Спадкоємці» Опорного ЗНЗ «Новоолександрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Згурівської селищної ради

І місце - рій «Гребінківська варта» Опорного навчального закладу - Гребінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Гребінківської селищної ради

конкурс «Рятівник»

ІІІ місце – рій «Молода Січ» Бориспільського НВК «Гімназія    «Перспектива» – ЗОШ І-ІІ ступенів імені Володимира МономахаБориспільської міської ради

ІІ місце – рій «Калина» Богуславського НВО«Ліцей № 3 – Мала академія наук» Богуславської міської ради

І місце – рій «Нащадки гайдамаків» Ворзельського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 Бучанської міської ради

Конкурс «Київщинознавство»

ІІІ місце – рій «Характерники» Бранепільської гімназії Медвинської сільської ради

ІІ місце – рій «Нове покоління» Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради

І місце - рій «Молода Січ» Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» - ЗОШ І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради

У СТАРШІЙ ВІКОВІЙ ГРУПІ

конкурс «Відун»

ІІІ місце – рій «Молода Січ» Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» - ЗОШ І-ІІ ступенів імені Володимира   Мономаха

Бориспільської міської ради

ІІ місце – рій   «Козацька гвардія » Богуславського академічного   ліцею № 1 Богуславської міської ради

І місце - рій «Орли» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

конкурс «Фізична підготовка»

ІІІ місце – рій «Соколи» Опорного ЗНЗ «Новоолександрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Згурівської селищної ради

ІІ місце – рій   «Козацька гвардія » Богуславського академічного   ліцею № 1 Богуславської міської ради

І місце - рій «Гайдамаки» Ворзельського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 Бучанської міської ради

конкурс «Саперна підготовка»

ІІІ місце – рій   «Гайдамаки» Ворзельського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 Бучанської міської ради

ІІ місце – рій «Лицарі сонця» Фастівської ЗОШ І - ІІІ ступенів № 1 Фастівської міської ради

І місце - рій «Сокіл» Білоцерківського НВО «Перша Білоцерківська  гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради

конкурс «Топографія»

ІІІ місце - рій «Побратими» Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Броварської міської ради

ІІ місце – рій «Гайдамаки» Ворзельського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів       № 10 Бучанської міської ради

І місце – рій «Путрівська Вольниця» Путрівського опорного закладу освіти – освітній центр Глевахівської селищної ради

конкурс «Тактична медицина»

ІІІ місце – рій   «Козацька гвардія » Богуславського академічного   ліцею № 1 Богуславської міської ради

ІІ місце – рій   «Гайдамаки» Ворзельського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 Бучанської   міської ради

І місце - рій «Сокіл» Білоцерківського НВО «Перша Білоцерківська   гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської радиСлайд3

Слайд4

Слайд5