Друк

Юні спортсмени Київщини на ІІ Всесвітній Гімназіаді.

Screenshot 20220516 151847 Chrome 1З 14 по 22 травня 2022 року відбулась визначна подія у  світі шкільного спорту – ІІ Всесвітня Гімназіада, яка проходила у Франції (Нормандія).У цих знакових змаганнях брали участь  3600 юних учасників із 63 країн світу. Незважаючи на військовий стан, 93 учні-спортсмени, віком від 16 до 18 років, представляли Україну в 17 видах спорту із 20, які були у програмі змагань Гімназіади. За підсумками змагань команда України виборола 48 медалей з них: 11 золотих, 18 срібних та 19 бронзових, посівши 7 загальнокомандне місце та ввійшовши в десятку найсильніших школярських команд світу.

Приємно відзначити, що до складу української команди ввійшли 8 юних спортсменів Київщини. Зокрема, це: Артем Балака (тхеквондо ВТФ), Пилип Сіяниця (боротьба вільна), Олександр Зеленський (бокс), Серафім Ковальчук (спортивне орієнтування), Дмитро Євдоченко (регбі-7), Ангеліна Лахно (бокс), Гліб Валькович (бокс), Єгор Ткаченко (бокс, резерв).FB IMG 1653227111803

Успішно виступив на Гімназіаді Олександр Зеленський - вихованець Комунального закладу Київської обласної ради "Броварський спортивний фаховий коледж" (11 клас), який у фіналі, у ваговій категорії +92 кг, переміг боксера Ванг Хаоюан (Китай) і завоював золоту нагороду. Вихованець Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи Серафім Ковальчук, виборов     друге місце, завоювавши срібну медаль у змаганнях зі спортивного орієнтування. Всі інші юні представники Київщини показали також високі результати зайнявши з четвертого по десяте місце у своїх видах спорту.photo 2022 05 21 20 16 58