Друк

Набирає обертів Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)-2022 на Київщині

ГРА ДЖУРА ЯК ЖИТТЯ 1З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування у них активної громадянської позиції та готовності до захисту України, відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 31.03.2022 № 21В «Про проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» у територіальних громадах Київщини триває проведення І (місцевих) етапів зазначеної гри для роїв молодих козаків (15-17 років), роїв джур (11-14 років) та роїв новаків (6-10 років).

Цьогоріч, під час повномасштабної російсько-української війни, з міркувань безпеки учасників гри, переважна більшість конкурсів для роїв молодих козаків та джур відбуватиметься у онлайн-форматі.джура

Виховники роїв новаків (козачат) закладів освіти Київщини уже підготували та подають до 15 травня 2022 року звіти про діяльність своїх вихованців протягом 2021/2022 навчального року. Цього року для участі у конкурсі звітів від однієї територіальної громади можна подати матеріали про два рої козачат. Кращий рій новаків (6-10 років) визначатиметься за результатами такого конкурсу звітів.

ІІ (обласний) етап гри «Джура» для джур старшої та середньої вікових груп відбудеться у період з 1 по 15 червня 2022 року, також в онлайн-форматі. Участь у обласному етапі візьмуть рої-переможці І-х етапів, які надішлють організаторам ІІ-го етапу заявку, яка міститиме посилання на сторінку рою у соцмережі, посилання на Книгу звитяг і паспорт рою встановленого зразка. Також місцеві органи управління освітою як організатори І-х етапів гри до 1 червня 2022 року мають надіслати до КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» підсумкові протоколи та узагальнену інформацію про проведення конкурсів для роїв джур і молодих козаків.

Інформація про хід І-х та ІІ-го етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)-2022 на Київщині висвітлюється на сайтах та сторінках у соціальній мережі «Фейсбук» місцевих органів управління освітою, закладів освіти Київщини, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та департаменту освіти і науки КОДА.