Друк

Юні дослідники Київщини – учасники екологічного конкурсу «GENIUS Olympiad Ukraine»

 

2102 22

 

Нові можливості для юних дослідників, які цікавляться збереженням екології та охороною довкілля, відкриває один з найбільш популярних у світі конкурсів екологічного спрямування для школярів 8–11 класів - «GENIUS Olympiad Global».

Унікальність конкурсу полягає в тому, що всі проєкти, незалежно від обраної категорії, повинні мати  екологічне спрямування.

Цьогоріч Україна стала першою країною, яка перед світовим конкурсом проводить власну ліцензовану національну олімпіаду «GENIUS Olympiad Ukraine». І юні таланти, інтелектуали та дослідники Київщини долучилися до цієї надзвичайно актуальної ініціативи, яка стосується збереження природи та навколишнього світу.

Свої проєкти, спрямовані на вирішення проблем довкілля, діти представили в шести категоріях: наука, креативне письмо, мистецтво, короткометражний фільм, бізнес та музика.

Після реєстрації екологічних проєктів учні Київщини отримали 94 екоперепустки, що підтверджують їхнє право на участь у Національному фіналі «GENIUS Olympiad Ukraine», який відбудеться навесні цього року.

Бажаємо нашим школярам успішно презентувати власні проєкти в Україні та отримати екоквиток для участі в глобальному фіналі «Олімпіади геніїв», що пройде у Сполучених Штатах Америки.