Друк

День єднання

flah v nebe 1024x600Флешмоб «Єднаємо Україну»! Запрошуємо до участі!

Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Відповідний указ глава держави видав напередодні, 14 лютого.

У День єднання Державний Прапор України буде піднято на будівлях усіх населених пунктів країни, а о 10:00 – виконано Державний Гімн.

Указом  Президента України №53/2022 від 14 лютого 2022 року визначено, що День єднання оголошено для «посилення консолідації» українців, зміцнення їхньої «стійкості» на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

«Цього дня ми вивісимо національні прапори, вдягнемо синьо-жовті стрічки і покажемо всьому світу нашу єдність», – сказав Володимир Зеленський під час відеозвернення до народу 14 лютого.

Департамент освіти і науки та Центр творчості дітей та юнацтва Київщини запрошує до флешмобу «Єднаємо Україну».

Дата проведення - 16 лютого

Учасники флешмобу: учнівська молодь та педагоги закладів освіти Київщини.

Середовище проведення: соціальна мережа Facebook

Старт: о 10.00

Учасники флешмобу протягом дня розміщують у мережі Facebook фото та відеоматеріали, приурочені Дню єднання, обов’язково з хештегами

#UAразом

#UAразом_Київщина

Контент має містити матеріали: світлини дітей з державною символікою та синьо-жовтими стрічками, відео під час виконання Гімну України, малюнки відповідної тематики. Слід зазначити і необхідну інформацію про учасників флешмобу (прізвище, ім’я, клас/гурток, заклад освіти).

  Окрім того, 16 лютого о 13.00 розпочнеться обласний патріотичний онлайн-телеміст учнівської молоді «Об’єднані Україною». Участь в телемості візьмуть педагоги та здобувачі освіти закладів освіти Київщини, Луганщини, Житомирщини, Кіровоградщини.

Запрошуємо всіх взяти участь!