Друк

ФІНАЛІСТИ обласного онлайн-фестивалю хореографії «Fresh Dance».

Soft Pink Ballet Dancer Dance FlyerУ жовтні-листопаді відбулися територіальний та обласний (відбірковий) етапи обласного онлайн-фестивалю хореографії «Fresh Dance». Організатори фестивалю – департамент освіти і науки Київської облдержадміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Учасниками хореографічного змагання стали 75 творчих колективів закладів освіти області. На розсуд журі юні танцюристи презентували хореографічні постановки у номінаціях «Класичний і демікласичний танець», «Народний танець», «Сучасний танець різних напрямів», «Бальний танець» та у 4-ох вікових категоріях.

1 грудня 2021 року рішенням журі було визначено фіналістів фестивалю, які вже скоро будуть змагатися за почесні переможні місця! І хто ж стане володарем довгоочікуваного Гран-прі, а хто здобуде почесне І місце – стане відомо напередодні новорічних свят, а саме 23 грудня 2021 року під час онлайн-церемонії нагородження переможців.

Ми щиро вітаємо учасників фіналу і бажаємо їм перемоги!

Так, цьогорічний Fresh Dance» – це нова хвиля хореографії, нова форма фестивалю, нова географія учасників! І також поспішаємо повідомити, що саме обласний онлайн-фестиваль хореографії «Fresh Dance» дає старт обласному івент-кластеру «ART-покоління Київщини». І вже у січні 2022 року відбудуться перші організаційно-методичні заходи у рамках зазначеного кластера.

Детальна інформація про фіналістів за посиланням: https://www.kids-center.com.ua/finalisty-oblasnogo-onlajjn-festyvalyu-horeografii-fresh-dance/ .